NGradio So good... like you
Η γνωστή και πολυεπιτυχημένη εκπομπή “Μαζί το Καλοκαίρι” θα είναι και αυτό το Σάββατο 03 Αυγούστου στην παραλία του beach bar Demago στον Άγιο Κοσμά, Β’ πλαζ Ελληνικού. Στις 15:00 το μεσημέρι, ο Τάσος Περόγλου, η Βασιλεία Περόγλου, η Άννα Μαρία Νικολαΐδου, η Χαρούλα Νικολαΐδου και η Φαία Στάινερ εκπέμπουν ζωντανά από την παραλία μοιράζοντας πολλά δώρα και κάνοντας πολλές κληρώσεις!
Την προηγούμενη εβδομάδα μία τυχερή ακροάτρια από τον Νέα Κόσμο κέρδισε ένα iPhone 5, ενώ ένα αγόρι που έκανε το μπάνιο του με τους φίλους του κέρδισε μια δωροεπιταγή των 100€ !!!
Είτε στην παραλία, είτε συντονισμένοι με την εκπομπή από το σπίτι σας μπορεί εσείς να είστε ο επόμενος τυχερός!
Σας περιμένουμε!!!
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)