NGradio So good... like you
Στην εκπομπή “Ήχος το τελικό σύνορο” ο Στέλιος Νικολαΐδης και ο Ισίδωρος Πάτερος με τον μοναδικό τους τρόπο -αγάπη, ευαισθησία, ενδιαφέρον, γνώση και τεράστιο σεβασμό στο πρόσωπο των καλλιτεχνών- παρουσίασαν πρόσφατα δύο εμβληματικές μορφές της ελληνικής μουσικής: τον Μίμη Πλέσσα και τον Μάριο Kώστογλου! Όταν τελείωσε η εκπομπή ανακεφαλαίωσα μέσα μου μία αίσθηση: Νά είπα, η ελληνική μουσική ως η ιστορία μας! Τόσο βαθιά μας αφορά εμάς τους Έλληνες! Όπως και οι αληθινοί καλλιτέχνες! Ευχαριστούμε!
Συντάκτης: Μαρία Παπαϊωάννου
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)