NGradio So good... like you
Απλά όταν τελειώνεις τις δουλειές που πρέπει να κάνεις με τον νου σου μην σκέφτεσαι άλλο… Απλώς να είσαι παιδικός εκεί όπου είσαι και τότε δε χρειάζεσαι κανέναν να σου πει τίποτα… Γιατί ζεις τον Θεό την στιγμή της απλότητας, της παιδικοτητας και της χαράς! Ο Θεός είναι εκεί μαζί σου.
Όταν κάθεσαι να κάθεσαι, όταν τρέχεις να τρέχεις, όταν παίζεις να παίζεις, όταν τραγουδάς να τραγουδάς! Μη σκέφτεσαι, μείνε απλός και να ευχαριστιέσαι αυτό που κάνεις.
Γίνε το παιδί που παίζει με την στιγμή: και νά ο Θεός.
Συντάκτης: Στέλιος Νικολαΐδης
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)