NGradio So good... like you
Από την χώρα του Άη Βασίλη χρόνια πολλά! Καλή χρονιά! Με πολύ παιγνίδι! Μια μεγάλη μαγική αγκαλιά σε όλους! Ιδιαίτερα όμως σε σένα που διαβάζεις αυτό το μήνυμα που θα σε φέρει κοντά σε ό,τι πιο πολύ χρειάζεσαι αυτή την στιγμή στην ζωή σου! Γιατί κάθε μέρα πρέπει να είναι Χριστούγεννα! Γιατί κάθε μέρα πρέπει να είναι Πρωτοχρονιά! Κάθε στιγμή υπάρχει ανάγκη για ένα υπέροχο θαύμα! Και αυτή η λαμπερή αγκαλιά μπορεί να είναι η αρχή του! Μια φωτεινή αγκαλιά από όλους μας στον NGradio!
Συντάκτης: Στέλιος Νικολαΐδης
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)