NGradio So good... like you
Κάθε μέσο χειραγώγησης του ανθρώπου από άλλους! Μεταφυσικές και «ενημερωτικές» σέκτες, όλα, πρέπει να τα προσεγγίσουμε ξανά! Ο άνθρωπος να είναι ελεύθερος ως μονάδα πρώτα! Να πάρει update στην ανάπτυξη του από ελεύθερη, ανθρωποκεντρική εκπαίδευση! Χρειάζεται όλη η εκπαίδευση update διότι κανένα reset δεν θα πετύχει αν δεν έχει αγάπη για τον άνθρωπο, ελευθερία, δημοκρατία, εξέλιξη των παλαιών γερασμένων και άσχημων θεσμών! Και φυσικά συμπόνια και ενδιαφέρον για όλους. Ό,τι άλλο. απλά θα αποτύχει και πάλι σε βάθος χρόνου… Όλοι ξέρουν τι πρέπει να γίνει! Το θέμα είναι αν θα το κάνουμε…
Συντάκτης: Στέλιος Νικολαΐδης
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)