NGradio So good... like you
Η τραγουδίστρια Χριστίνα Καραφυλλάκη ήρθε στην Αθήνα λίγο πριν από την περιοδεία της με τον Μάκη Σεβίλογλου στην Ολλανδία και έτσι βρήκαμε την ευκαιρία να την καλέσουμε στην εκπομπή “Ή το ΄χεις Ή δεν το ΄χεις” με την Βασιλεία Περόγλου και να την γνωρίσουμε καλύτερα!
Μεταξύ άλλων μας παρουσίασε και το single της που κυκλοφόρησε πρόσφατα από την Panik Records με τίτλο “Μία αλήθεια πες μου” σε μουσική του Μάνου Αντωναίου και στίχους του Πυθαγόρα!
Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη όπως μεταδόθηκε την Δευτέρα 5 Μαρτίου στον NGradio.gr:
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)