NGradio So good... like you
H Βασιλεία Περόγλου και h Άννα Μαρία Νικολαΐδου από την εκπομπή “Θα πιούμε καφε?” του NGradio.gr καλέσαν στον αέρα την Δέσποινα Στυλιανοπούλου που έχει γενέθλια να της ευχηθούν μαζί με όλα τα παιδιά του σταθμού!
Όλη η παρέα του σταθμού της τραγούδησαν το “Κάποιος Γιορτάζει”! Οι υπόλποιοι της παρέας που ακούγονται είανι η Χαρούλα Νικολαΐδου, ο Τάσος Περόγλου και η Φαία Στάινερ!
Συντάκτης: New Generation Radio
ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΕΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΤΡΟ
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)