NGradio So good... like you
Η Marianna Seas, κατά κόσμος Μαριάννα Γερασιμίδου, δίνει συνέντευξη στον NGradio.gr καλεσμένη στον NGradio.gr και στην εκπομπή “Ή το ‘χεις Ή δεν το ΄χεις” με την Βασιλεία Περόγλου την Τετάρη 12 Οκτωβρίου 2016.
Μεταξύ άλλων μας μιλάει για την πρόσφατη κυκλοφορία του digital single της “The Best In Me” και το remix του ομώνυμου τραγουδιού που δημιούργησε ο DJ Dimi Phaze! Επίσης, μας προσκαλεί όλους κάθε Δευτέρα στο “The Zoo” όπου μας χαρίζει μοναδικές μουσικές βραδιές μαζί με τον Αποστόλη TRV στην κιθάρα! Για περισσότερες λεπτομέρειες πατήστε εδώ!
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)