NGradio So good... like you
today20 Μαΐου, 2021 1
Ο Silot αναρωτιέται “Οι καρδιές μας που πάνε;” ενώ ετοιμάζει το νέο του άλμπουμ New Generation Radio
Ο Silot με αφορμή το τελευταίο του single “Οι καρδιές μας που πάνε;” μιλάει για τα επερχόμενα δισκογραφικά του σχέδια του και μας συστήνεται απαντώντας τις δικές σας ερωτήσεις!
«Σαν να μας ξεριζώνουν την καρδιά και αναρωτιόμαστε που έχει πάει η καρδιά μας… Όλη αυτή την περίοδο της καραντίνας νιώσαμε μία απώλεια παρ’ όλο που δεν ξέρουμε τι ακριβώς απώλεια ήταν» αναφέρει ο Silot εξηγώντας τους στίχους του τραγουδιού “Οι καρδιές μας που πάνε;”.
Σύντομα θα κυκλοφορήσει και μία διασκευή στο τραγούδι “Αυτή η Πόλη” των micro. Ένα τραγούδι που ειδικά αυτή την περίοδο μας ταιριάζει πολύ! Ουσιαστικά λέει “Θυμάμαι τότε που χορεύανε όλοι, ,δεν κοιμότανε ποτέ αυτή η πόλη…Θέλω να χορέψουμε όπως τότε ξανά”!
Ακούστε την συζήτηση που είχε με την Βασιλεία Περόγλου την Τετάρτη 19 Μαΐου!
Συντάκτης: New Generation Radio
SILOT ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΕΡΟΓΛΟΥ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)