NGradio So good... like you
Ο Παναγιώτης Πάλλης από τους Stereo Soul μας συστήνει τον Άλεξ Δερμιντζάκης, το νέο μέλος του συγκροτήματος και μας μιλάνε για τα σχέδιά τους και την εμφάνισή τους με τίτλο “The New Era”, την Παρασκευή 1/3 στο El Converto Del Arte!
Για την αποχώρηση του Bradley από τους Stereo Soul αναφέρει ο Παναγιώτης Πάλλης ότι «ο Bradley είναι ένας υπέρ ταλαντούχος καλλιτέχνης αλλά η συνεργασία τους δεν ευόδωσε λόγω πρακτικών και οργανωτικών θεμάτων!».
TIP: Μιας και οι Stereo Soul είναι λάτρεις του κινηματογράφου μιλάμε και για τα βραβεία Όσκαρ!
Δείτε ολόκληρη την εκπομπή και ακούστε όλα τα αγαπημένα τους τραγούδια που επέλεξαν να χαρίσουν στην εκπομπή “Ή το ‘χεις Ή δεν το ‘χεις” με την Βασιλεία Περόγλου την Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου:
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)