NGradio So good... like you
Είναι δεδομένο ότι κάθε εβδομάδα από το “Just The Two Of Us” αποχωρεί ένα ζευγάρι από τους διαγωνιζομένους, πρωτοφανής όμως είναι αυτή τη φορά η αποχώρηση ενός από τους κριτές!
Ο Δημήτρης Αρβανίτης, περίπου ένα μήνα μετά την έναρξη του “Just the two of us”, ανακοινώνει πως αποχωρεί από το θέαμα λόγω ανειλημμένων επαγγελματικών υποχρεώσεων. Ο σκηνοθέτης ξεκινά σε λίγο καιρό τα γυρίσματα για τη νέα σειρά του μεγάλου καναλιού με τίτλο “Δικαίωση” και ο χρόνος του θα λιγοστέψει επικίνδυνα, ώστε να μην μπορεί να αντεπεξέλθει στις υποχρεώσεις του θεάματος.
Τη θέση του στην κριτική επιτροπή όπως ανακοινώθηκε θα πάρει ο γνωστός ηθοποιός Κρατερός Κατσούλης.
Απόψε, λοιπόν, θα δούμε τον Δημήτρη Αρβανίτη για τελευταία φορά να κάθεται στην καρέκλα του κριτή.
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)