NGradio So good... like you
Από τις 25 Μαρτίου η Ελένη Μενεγάκη αποχώρησε από την εκπομπή της για να φέρει στον κόσμο το τέταρτο παιδί της και, περίπου ένα μήνα αργότερα, επιστρέφει δυναμικά στο πλατό.
Για το λόγο αυτό μάλιστα, ο Alpha ετοίμασε και ειδικό τρέιλερ, που δείχνει αποσπάσματα από παλαιότερες «εισόδους» της Ελένης στην εκπομπή της, δίνοντας έτσι το μήνυμα της επιστροφή της.
Μια επιστροφή που σίγουρα περιμένουν με ανυπομονησία τόσο οι συνεργάτες της όσο και οι υπεύθυνοι του σταθμού, που κατά την απουσία της Ελένης είδαν τα νούμερα θέασης της εκπομπής να πέφτουν.
Δείτε το τρέιλερ:
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)