NGradio So good... like you
Η Μάρθα Μεναχέμ, η ΜΟΝΑΔΙΚΗ και ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ συνθέτης, μαζι με τους Άγγελους του NGRADIO στο Half Note Jazz Club σε πολύ αγαπημένες και τρυφερές στιγμές με την ΑΠΕΡΑΝΤΗ Ελένη Βιτάλη!
Ο μοναδικός και ταλαντούχος μουσικός Ισίδωρος Πάτερος με την απέραντη Ελένη Βιτάλη σε μια τρυφερή φωτογραφία μετά το πρόγραμμα στο Half Note Jazz Club μας τραγούδησαν, μας απογείωσαν και περάσαμε τέλεια μέχρι τις 6 το πρωί. Στη φωτογραφία η βασιλεία Περόγλου και ο Τάσος Περογλου δεξιά και αριστερά από το NGRADIO, το πιο μεγαλο ραδιόφωνο στο διαδίκτυο.
Ισίδωρος, Βασιλεία, Τάσος, Φαία μαζι με τη ΜΟΝΑΔΙΚΗ Ελένη Βιτάλη.
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)