NGradio So good... like you
Ένας μήνας περίπου μας χωρίζει από την πρεμιέρα της ταινίας “Χόμπιτ: Η Ερημιά του Νοσφιστή” που θα πραγματοποιηθεί στις 12 Δεκεμβρίου στη χώρα μας και ένα ακόμη trailer κυκλοφόρησε για να μας προετοιμάσει για την πολυαναμενόμενη ταινία.
Ο Μπίλμπο Μπάγκινς (Μάρτιν Φρίμαν) μαζί με τον Γκάνταλφ (Ίαν ΜακΚέλεν) και δεκατρείς νάνους, με επικεφαλής τον Θόριν Δρύασπι (Ρίτσαρντ Άρμιταζ) συνεχίζουν το ταξίδι τους για να ανακτήσουν το χαμένο βασίλειο του Έρεμπορ, στο δεύτερος μέρος της κινηματογραφικής μεταφοράς του βιβλίου “Χόμπιτ” του Τζ. Ρ. Ρ. Τόλκιν.
Δείτε το trailer, καθώς και κάποιες από τις επίσημες αφίσες της ταινίας:
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)