NGradio So good... like you
Μια μαγική μουσική συνύπαρξη… Ένα μοναδικό ρεσιτάλ για φωνή και κλασική κιθάρα θα παρουσιάσουν στον Φιλολογικό Σύλλογο “Παρνασσός» οι δύο κορυφαίοι καλλιτέχνες.
Η Ελένη Βιτάλη, από τις σπουδαιότερες ερμηνεύτριες των τελευταίων δεκαετιών, θα συναντηθεί επί σκηνής με τον διεθνούς φήμης κλασικό κιθαρίστα και συνθέτη Παναγιώτη Μάργαρη.
Οι δύο καλλιτέχνες θα ερμηνεύσουν κομμάτια από την πλούσια δισκογραφία τους, καθώς και τραγούδια που αγαπούν. Ένα μυσταγωγικό μουσικό ταξίδι αισθήσεων, πλημμυρισμένο από πάθος, μαγεία και πλούσια συναισθήματα.
Ελένη Βιτάλη και Παναγιώτης Μάργαρης – “Στιγμές”. Ένα σπάνιο ρεσιτάλ για δύο το οποίο θα πραγματοποιηθεί για πρώτη φορά στην Αθήνα και κανείς δεν πρέπει να χάσει…
Τιμές
εισιτηρίων χωρίς αρίθμηση:
Α Ζώνη- σειρές
1-3: 25€
Πλατεία σειρές 4 έως τέλος: 20€ (12€ Ανέργων, Φοιτητικό, ΑμεΑ)
Εξώστης: 15€ (12€ Ανέργων, Φοιτητικό, ΑμεΑ)
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)