NGradio So good... like you
Ο Χρήστος Παπαδόπουλος επιστρέφει στη μουσική σκηνή της Σφίγγας.
Με καριέρα που ξεκινά από “Τα Παιδιά από την Πάτρα” και συνεχίζει στη σύνθεση μεγάλων λαϊκών επιτυχιών (Της αγάπης μαχαιριά, Αρχιπέλαγος, Εγώ γιορτάζω πάντα όταν πονάω, Χωρισμός, Φίλα με κ.ά.), συνδυάζοντας πάντα μουσικές του κόσμου. Αυτή τη φορά στη Σφίγγα, παρουσιάζει δύο ξεχωριστές βραδιές με ιδιαίτερους καλεσμένους!
Τα Σάββατα 4 και 11 Μαΐου παρουσιάζει ένα πρόγραμμα βασισμένο σε κλασικά λαϊκά άσματα παιγμένα παράλληλα με κλασικά ροκ τραγούδια, με τη συνδρομή του Στέργου Βόλα (Big Ballz) στη φωνή και τουΓιάννη Σίννη (Noely Rayn) στην ηλεκτρική κιθάρα, αμφότεροι από την ανεξάρτητη ροκ σκηνή της Αθήνας. Μαζί τους η εξαιρετική Ιώ Νικολάου στη φωνή!
Το Σάββατο 11 Μαΐου συμπράττει μαζί τους ο Μανώλης Καραντίνης, από τους κορυφαίους δεξιοτέχνες στο μπουζούκι!
Ακαδημίας και Ζωοδόχου Πηγής
(είσοδος στον πεζόδρομο Κιάφας 13)
Τηλέφωνο κρατήσεων: 2114096149, 6987844845
Ώρα έναρξης: 22.30
Τιμή εισόδου στο μπαρ: 12 ευρώ με μπύρα ή κρασί
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)