NGradio So good... like you
Ένα από τα μεγαλύτερα μουσικά γεγονότα της Σάμου, το Ireon Music Festival, ξεκίνησε και φέτος στις 7 Αυγούστου, με την έναρξη να κάνουν οι Imam Baildi και οι Dub Pistols.
Πρόκειται για ένα γεμάτο μουσικό τριήμερο που φιλοξενεί κάθε χρόνο αγαπημένους καλλιτέχνες όπως τους Active Member, τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου, τον Γιάννη Αγγελάκα, τον Κωστή Μαραβέγια, τον Μπάμπη Στόκα, τους Locomondo, τον Μύρωνα Στρατή και πολλούς άλλους.
Φέτος, εκτός από τους Locomondo και τους Dub Pistols που άνοιξαν το φεστιβάλ χθες, θα εμφανιστούν απόψε οι Liebe και οι Koza Mostra, ενώ το φεστιβάλ θα κλείσουν στις 9 Αυγούστου οι Night cup και ο Σωκράτης Μάλαμας.
Οι πόρτες ανοίγουν στις 21:00 και τα εισιτήρια κοστίζουν από 10 έως 13 ευρώ.
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)