NGradio So good... like you
Κυκλοφόρησε το επίσημο βίντεο κλιπ για το πρώτο προσωπικό τραγούδι της Χρύσας Σιγάλα με τίτλο «Όμορφη Μέρα», σε μουσική και στίχους του Άγγελου Βαφειάδη.
Γνωρίσαμε την Χρύσα για πρώτη φορά μέσα από το “Μπράβο Ρούλα” όπου και πήρε την πρώτη θέση μαζί με το συγκρότημά της στον μουσικό διαγωνισμό “Φωνή Έχεις” που διοργάνωσε η WIND.
Ύστερα, ήρθε η παρουσία της στο The Voice of Greece του ΣΚΑΪ και την ομάδα της Έλενας Παπαρίζου, στην οποία ξεχώρισε αφού έφτασε μέχρι και την φάση των KnockOuts, αφήνοντας μάλιστα τις καλύτερες εντυπώσεις.
Απολαύστε το πρώτο επίσημο βίντεο κλιπ της:
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)