NGradio So good... like you
Το πρώτο προσωπικό CD της Maite Perroni -που γνωρίσαμε στην Ελλάδα κυρίως από την σειρά “Μαρία, άγγελέ μου” όπου και πρωταγωνίστησε- με τίτλο “Eclipse de luna” έφτασε και στη χώρα μας, έπειτα από μεγάλη ζήτηση των Ελλήνων θαυμαστών της.
Το άλμπουμ (Warner Music) ήδη βρίσκεται στα ράφια προς πώληση σε επιλεγμένες περιοχές των καταστημάτων Public στην Αθήνα. Eπειδή η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται διαρκώς, αξίζει να αναφερθεί ότι δίνεται και η δυνατότητα τηλεφωνικής παραγγελίας στην αλυσίδα καταστημάτων “PUBLIC” (και μέσω internet στο public.gr) με παράδοση σε οποιαδήποτε μέρος της Ελλάδας.
Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)