NGradio So good... like you
Ένα νέο τραγούδι με τίτλο «Την Αμαρτία μου τη λέω », ερμηνευτή τον Γιάννη Κότσιρα, μουσική του Ανδρέα Κατσιγιάννη και στίχους της Ελένης Γιαννατσούλια, έρχεται να προαναγγείλει το επερχόμενο άλμπουμ του διακεκριμένου καλλιτέχνη.
Ο καθαρός λαϊκός ήχος της σύνθεσης συναντά το σπάνιο ηχόχρωμα και την εκφραστική δυναμική του Γιάννη Κότσιρα και η Ελένη Γιαννατσούλια με ευαισθησία και ταλέντο ολοκληρώνει ένα τραγούδι που προσδοκούμε να έχει διαχρονική πορεία.
Καλή σας Ακρόαση!
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)