NGradio So good... like you
Μια κλασική και επιτυχημένη συνταγή επέλεξαν να ακολουθήσουν φέτος οι διοργανωτές του FIFA World Up, που θα πραγματοποιηθεί σε έξι μήνες από τώρα στη Βραζιλία.
Το ντουέτο Pitbull & Jennifer Lopez που μας έχουν ενθουσιάσει με τις κατά καιρούς συνεργασίες τους πρόκειται να σηματοδοτήσει την έναρξη του Παγκόσμιου Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου με το τραγούδι “We Are One”, ενώ μαζί με τους θα συνεργαστεί και η βραζιλιάνα τραγουδίστρια Claudia Leitte.
Αυτή θα είναι η πέμπτη συνεργασία για Pitbull και Jennifer Lopez, μετά τις επιτυχίες τους “On The Floor”, “Drinks for You (Ladies Anthem)”, “Dance Again” και “Live It Up”.
Το τραγούδι θα έχουμε την ευκαιρία να το ακούσουμε για πρώτη φορά στην τελετή έναρξης του μουντιάλ στις 12 Ιουνίου στο Σάου Πάουλου. Υπομονή λοιπόν μέχρι τότε!
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)