NGradio So good... like you
Η επίσημη ανακοίνωση δεν έχει γίνει ακόμα. Αυτό που έχει γίνει γνωστό είναι ότι η ομάδα της ΕΡΤ που έχει αναλάβει φέτος τη Γιουροβίζιον με επικεφαλής τον Δημήτρη Παπαδημητρίου, έκανε πρόταση στον Γιώργο Καπουτζίδη. Είναι γνωστή η αγάπη αλλά και η γνώση του γύρω από τον θεσμό, πράγμα που τον καθιστά ιδανική επιλογή.
Τα τελευταία χρόνια είχε αναλάβει με επιτυχία μαζί με την Μαρία Κοζάκου την παρουσίαση και των τριών φάσεων του διαγωνισμού (Α’ και Β’ ημιτελικός και τελικός).
Αναμένουμε λοιπόν την επίσημη ανακοίνωση για την παρουσίαση αλλά φυσικά και για τον/την καλλιτέχνη που θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας!
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)