NGradio So good... like you
Μπορεί ο Μάικελ Τζάκσον να μας έχει αφήσει, η παρουσία του όμως στο χώρο της μουσικής παραμένει σταθερή. Ειδικά τώρα με την κυκλοφορία του νέου του άλμπουμ “Xscape” που περιλαμβάνει ακυκλοφόρητα τραγούδια του, ο “βασιλιάς της ποπ” έχει επανέλθει δυναμικά στο προσκήνιο.
Στα Billboard Music Awards που πραγματοποιήθηκαν την Δευτέρα 18 Μαΐου παρουσιάστηκε μάλιστα το τραγούδι “Slave to the Rythm”, με τον ίδιο να βρίσκεται εκεί και να το ερμηνεύει μέσω ολογράμματος.
Από την εμφάνιση αυτή αντλήθηκε το υλικό για το βίντεο κλιπ του “Slave to the Rythm”. Δείτε το:
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)