NGradio So good... like you
Το Tomorrowland είναι το μεγαλύτερο φεστιβάλ ηλεκτρονικής μουσικής που πραγματοποιείται κάθε χρόνο στο Βέλγιο και φιλοξενεί κόσμο από όλη την υφήλιο και ανακοίνωσε τους headliners της πρώτης φάσης της φετινής χρονιάς.
Τα μεγαλύτερα ονόματα της ηλεκτρονικής μουσικής είναι ανάμεσα στους καλλιτέχνες που έχουν ανακοινωθεί μέχρι στιγμή όπως Alesso, Armin van Buuren, Tiësto, Deadmau5, Axwell Λ Ingrosso, Martin Garrix. Την τρίτη ημέρα μάλιστα, στην κεντρική σκηνή του φεστιβάλ ως headliners θα εμφανιστούν και οι ελληνικής καταγωγής Dimitri Vegas & Like Mike που έχουν μεγάλη επιτυχία παγκοσμίως στον χώρο αυτό.
Όπως ενημερώνουν οι διοργανωτές, η πρώτη φάση δίνει μία γεύση μόνο από το φετινό φεστιβάλ, ενώ οι υπόλοιποι καλλιτέχνες που θα συμμετέχουν θα ανακοινωθούν αργότερα. Ανυπομονούμε λοιπόν!
Δείτε το εντυπωσιακό lineup της πρώτης φάσης:
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)