NGradio So good... like you
Πλησιάζουν οι δημοτικές εκλογές και σας προτείνουμε να στείλετε σε ολους τους επιλεγμένους από εσάς υποψήφιους δημάρχους Αθηνών μια ερώτηση: “Εάν εκλεγούν, θα συμβάλουν στην ομορφιά του κέντρου της Αθήνας γκρεμίζοντας το τσιμέντο στην Ομόνοια και επαναφέροντας το συντριβανι;”
Μπορεί να είναι θέμα αισθητικής, αλλά είναι εξίσου σημαντικό και με άλλα ζητήματα, καθώς το κέντρο μίας πόλης την καθορίζει και καταδεικνύει τους ανθρώπους της και τις ποιότητες ζωής που προσφέρει σε αυτούς.
Οπότε, εάν θέλετε γράψτε τους κάτι σχετικό, ώστε να συμβάλουμε σε αυτο ακόμα κι αν δεν κατοικείτε ή κατάγεστε από την Αθήνα! Γιατι η ομορφια είναι πάντοτε εκεί που τη βρίσκεις! Ας γίνουμε δημιουργικοί κι ας τους κάνουμε μια ερώτηση! Στα απλά αλλά όμορφα πράγματα φαίνονται οι προθέσεις όλων!
Στείλτε το και στους φίλους σας! Δείτε τη φωτογραφία μερικά χρονια πριν!
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)