NGradio So good... like you
Η προτελευταία εκπομπή “GIFT” του καλοκαιριού έγινε για να αναδειχθεί ο μεγάλος νικητής για τον μήνα Ιούνιο!
Η Σοφία Κάκκου για δεύτερη φορά κέρδισε το έπαθλο που δίνει η εκπομπή “GIFT” στον μεγάλο νικητή! Ένα υπέροχο δείπνο στο καλύτερο κινέζικο εστιατόριο της Αθήνας, το NAMA Chine Restaurant, στην Αγία Παρασκευή, Κύπρου 50 & Ακακίας!
“Κάπου, κάποτε Β-), με την ωραιότερη θέα”, είναι το σχόλιο που πλαισιώνει αυτόν τον φανταστικό ήλιο που λάμπει ανάμεσα στα χρυσό-γκρι σύννεφα, συγκεντρώνοντας 684 likes στο Instagram.
Πραγματικά ήταν μεγάλος ο ανταγωνισμός για τον νικητής του Ιουνίου! Να ευχαριστήσουμε όλους εσάς για τα πανέμορφα posts σας, τα οποία όποιος θέλει μπορεί να δει παρακολουθώντας όλη την εκπομπή πατώντας εδώ!
Καλό Καλοκαίρι σε όλους! Μείνετε συντονισμένοι στον ngradio.gr και ενημερωθείτε για την έναρξη της εκπομπής GIFT για την επόμενη season!
Να να δείτε την εκπομπή
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)