NGradio So good... like you
Στα πλαίσια της 7ης δράσης της Axion Hellas η αγαπημένη καλλιτέχνις θα τραγουδήσει στις 13 Απριλίου στο Καστελλόριζο σε μια συναυλία με ελεύθερη είσοδο!
Στα πλαίσια της 7ης δράσης της, η ομάδα της Axion Hellas με τους εθελοντές γιατρούς θα αναχωρήσει από την Αθήνα με 12 φουσκωτά σκάφη, με προορισμό την Αστυπάλαια, την Τήλο, την Χάλκη και το Καστελλόριζο.
Δωρεάν ιατρικές εξετάσεις αναμένεται να παρασχεθούν σε περισσότερους από 1300 κατοίκους των τεσσάρων νησιών, στα οποία υπάρχουν ελλιπείς εγκαταστάσεις υγειονομικής περίθαλψης και περιορισμένη πρόσβαση σε νοσοκομεία με εξειδικευμένες ιατρικές υπηρεσίες.
Η ιατρική ομάδα θα αποτελείται περίπου από 50 γιατρούς από 23 ειδικότητες, 8 νοσοκόμες, 5 οδοντιάτρους και 43 παρεμφερείς επαγγελματίες υγείας και υποστηρικτικό προσωπικό.
Αυτή θα είναι η πρώτη αποστολή της Axion Hellas σε αυτά τα νησιά.
Το αποκορύφωμα της αποστολής αυτής θα είναι η διοργάνωση μίας συναυλίας με δωρεάν / ελεύθερη είσοδο από τη μοναδική Άλκηστη Πρωτοψάλτη στο Καστελλόριζο στις 13 Απριλίου.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της 7ης δράσης της Axion Hellas
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)