NGradio So good... like you
Μαζί του η Μυρτώ Βασιλείου
Παρασκευές 28 Φεβρουαρίου + 6 και 13 Μαρτίου
Καλεσμένοι:
Νατάσσα Μποφίλιου, Δημήτρης Χριστοφορίδης (28/2)
Μπάμπης Μπατμανίδης, Μιρέλα Πάχου, Βαγγελιώ Φασουλάκη (6/3)
Μετά την πετυχημένη παράσταση του Άγιου Βαλεντίνου και μετά την δεύτερη παράσταση με καλεσμένους τον Φοίβο Δεληβοριά και τον Γιώργο Παπαγεωργίου (Polkar) ο Σπύρος Γραμμένος συνεχίζει για τρεις ακόμα Παρασκευές, 28 Φεβρουαρίου, 6 και 13 Μαρτίου, τις εμφανίσεις του και κάθε φορά καλεί φίλους, μουσικούς, ηθοποιούς, τραγουδιστές, χειροπράκτες, δικηγόρους, μια σφήκα και έναν CEO και δοκιμάζουν τις αντοχές τους στην σκηνή.
Πιο συγκεκριμένα την Παρασκευή 28 Φεβρουαρίου παρέα του η Νατάσσα Μποφίλιου και ο Δημήτρης Χριστοφορίδης, την Παρασκευή 6 Μαρτίου οι Μπάμπης Μπατμανίδης, Μιρέλα (Μιρέλα) Πάχου και η Βαγγελιώ (Βίγκαν) Φασουλάκη!
Την Παρασκευή 13 Μαρτίου ολοκληρώνει τις εμφανίσεις του με καλεσμένους – έκπληξη που θα ανακοινωθούν λίγες μέρες πριν, για αυτό μείνετε συντονισμένοι!
Πατήστε εδώ για να δηλώσετε συμμετοχή στο διαγωνισμό για 2 διπλές προσκλήσεις.
Συντάκτης: New Generation Radio
Εκπομπή λόγου και τέχνης με την Μαρία Παπαϊωάννου
close
Κάθε Σάββατο
16:00 - 17:00
Σάββατο & Κυριακή
17:00 - 19:00
Κάθε Σάββατο
19:00 - 20:00
Κάθε Κυριακή
13:00 - 14:00
Κάθε Κυριακή
14:00 - 15:00
COPYRIGHT 2020. NGRADIO
Σχολιάστε το άρθρο (0)